+421 908 420 908

info@bibishoes.sk

bibi logo

Let kids be kids

Značka BIBI sa zameriava na výrobu zdravej, kvalitnej a štýlovej detskej obuvi pre deti od 0-9 rokov. Táto značka je predovšetkým známa pre vývin prelomovej technológie v barefoot obúvaní – technológie FISIOFLEX, ktorá stimuluje chôdzu naboso, aj keď dieťa chodí po rovnom povrchu.

BIBI je celosvetovo uznávaná značka detskej obuvi, ktorá ako jediná ponúka technológiu stielky FISIOFLEX, ktorá simuluje chôdzu naboso. Napomáha tým zdravému ortopedickému a neurologickému vývoju dieťatka. Vďaka tejto prelomovej technológii, na vývoji ktorej sa podieľala rada vysoko kvalifikovaných odborníkov, sa táto obuv stala prvou oficiálne schválenou fyziologickou obuvou v krajine.

Spoločnosť Bibi bola založená v roku 1949 a v Brazílii je lídrom na trhu detskej obuvi. S výrobami v Parobé a Cruz das Almas (Brazília), produkuje približne 2,6 milióna párov detských topánok ročne.

Vo viac ako 70 krajinách na piatich kontinentoch.

 

Fisioflex - simuluje chôdzu naboso

Je priekopníkom a lídrom vo vývoji fyziologickej obuvi s technológiou stielky Fisioflex - ktorá dáva pocit chôdze naboso cieľovému publiku: deťom. Spoločnosť má medzinárodne uznávaný certifikát GOLD SEAL OF SUSTAINABILITY ktorý potvrdzuje svoj záväzok voči priemyselným iniciatívam ako aj vývoj činností v súlade s piliermi stanovenými v Programe trvalo udržateľného rozvoja: Environmentálne, Ekonomicky a Sociálne.

 

detska obuv bibi

 

Záruka netoxických materiálov

Naviac, značka BIBI® v spolupráci s IBTeC –Brazílsky Inštitút Technológií pre Usne, Obuv a Artefakty, monitoruje všetky vstupné materiály a používa iba tie, ktoré sú v súlade s medzinárodnými normami netoxických materiálov, čo taktiež zaisťuje zdravý rast detí.

Každý produkt osobitne obsahuje označenie s informáciu o chemickej nezávadnosti použitých materiálov. Táto vlastnosť obuvi je v dnešnej dobe importovaných produktov veľmi podstatná, nakoľko koža na chodidlách má najväčšie póry na ľudskom tele a tým dokáže absorbovať aj veľa zdraviu škodlivých látok.

Regulačné úrady v súčasnosti vykazujú približne 9000 produktov každodenného užívania ktoré obsahujú látky škodlivé pre ľudské zdravie a životné prostredie; z toho 134 karcinogénov, 158 látok s vplyvom na funkciu mozgu a nervového systému, 186 látok, ktoré spôsobujú neplodnosť a 151 látok spôsobujúcich vrodené vady, alebo vývojové poruchy po narodení.

 

netoxicke materialy

 

BIBI® dbá na to, aby obuv spĺňala potreby dieťatka v každom vekovom štádiu a tomu prispôsobuje aj vlastnosti obuvi, tak aby dieťatko mohlo objavovať svet od ochutnávania ústami, lozenia, státia, prvých krokov a aktívneho štádia.

Sledujte nás na

Cenník

Ste predajca obuvi a máte záujem o predaj obuvi značky Bibi?

Vyžiadajte si katalóg obuvi a veľkoobchodný cenník

Žiadosť o cenník